13 grudnia o godz. 14:00 w kinoteatrze Polonez odbędzie się koncert charytatywny. Na scenie wystąpi finalistka II edycji programu – „The Voice of Poland” – Dorota Osińska. Podczas koncertu wolontariusze będą kwestować na rzecz Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach.
Dorota Osińska z wykształcenia andragog i animator kultury, z zawodu aktorka teatralna i wokalistka, od 2003 r. aktorka warszawskiego Teatru Rampa. To także finalistka II edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie zachwyciła widzów i jurorów m.in. wzruszającą interpretacją „Calling you”. Jej dotychczasowy repertuar tworzyli najwybitniejsi autorzy i kompozytorzy: Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Magda Czapińska, Jacek Cygan i Ernest Bryll. W 2004 r. pod opieką Włodzimierza Korcza nagrała swój debiutancki album pod tytułem „Idę”, wydany w Polsce i USA. W 2010 r. wydała drugi album pod tytułem „Kamyk Zielony” z utworami pióra Magdy Czapińskiej. Jesienią 2013 r. przy współpracy z firmą Universal Music Polska ukazała się jej trzecia solowa płyta „Teraz”.
Patronat medialny nad imprezą objął m.in. portal INFOSkierniewice.pl
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!






