Zgodnie z sugestiami w tym roku, do Skierniewic zawita kolejna gwiazda zagraniczna, a na scenie wystąpi zespół Shanguy.
WSZYSTKO O SŚKOIW 2022
Shanguy to projekt, który zrodził się ze współpracy trzech barwnych osobowości: włoskiego NRD1 oraz indie-popowych wokalistów: Eona Melka i Franka-O. W 2019 roku do zespołu dołączyła włoska wokalistka Shady Cherkaoui.
Ich utwór „La Louze” pokrył się platyną, a „King of The Jungle” osiągnął status złotej płyty. Polskie listy przebojów wielokrotnie podbijały również hity: „Toukassé”, „Kalima Minou”, „Back to life”,„Desolée”, czy najnowszy singiel „Lava”.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Artystów zobaczymy 10 września na scenie 45. Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw.






