Skierniewice szykują się do remontu 2,3-kilometrowego odcinka ulicy Sobieskiego w ciągu Drogi Krajowej 70. Miasto złożyło właśnie wniosek do Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa o kwotę ponad 1,2 mln zł z rezerwy.
Miasto Skierniewice 11 lutego br. złożyło w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa w ramach rezerwy subwencji wniosek na dofinansowanie zadania pod nazwą: „Remont nawierzchni jezdni ul. Sobieskiego w ciągu drogi krajowej nr 70”. Remont ulicy Sobieskiego dotyczy odcinka o długości 2,3 km od Alei Rataja do ulicy Unii Europejskiej.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Zakres planowanych prac obejmować będzie remont: jezdni, chodników, opasek, krawężników i obrzeży, zatoki postojowej, zjazdów, poboczy i infrastruktury technicznej.
Zadanie zostanie zrealizowane w drugim i trzecim kwartale 2016 roku. Koszty zadania, oszacowane na podstawie kosztorysu inwestorskiego, wynoszą 2 463 319,15 zł, w tym wnioskowana kwota: 1 231 659,57 zł.





