W piątek około godziny 22 miał miejsce wypadek samochodowy z udziałem Anity Lipnickiej.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Łowickiej i Armii Krajowej. Volvo wokalistki, która wracała wówczas z koncertu, zderzyło się z fiatem prowadzonym przez mieszkankę Skierniewic. 57-letnia kobieta najprawdopodobniej przejechała na czerwonym świetle.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, wszystkie trafiły do szpitala. Po konsultacjach lekarskich zostały jednak wypisane, ich zdrowiu na szczęście nic nie zagraża





