Mateusz Bolimowski, zawodnik MMKS Wojownik Skierniewice wywalczył brązowy medal podczas startów w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów młodszych, które odbyły się 20 marca w Suchym Lesie koło Poznania.
Skierniewiczanin startujący w wadze do 73 kg w sumie stoczył pięć pojedynków. Cztery z nich wygrał, pokonując rówieśników z Warszawy, Torunia, Bytomia oraz Koszalina. Nasz zawodnik przegrał dopiero w pojedynku półfinałowym z Dawidem Sokołem z UKS Judo Wolbrom.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W tym samym turnieju wystartowali również pozostali zawodnicy MMKS Wojownik Skierniewice: Gabriela Suchecka, Małgorzata Praca, Oskar Baranowski, Jakub Chmielak oraz Wiktor Wrzodak. Najbliżej medalu była Małgorzata Pracka, która ostatecznie zajęła piątą lokatę.
Puchar Polski Seniorów i Seniorek
Dzień wcześniej w Luboniu koło Poznania w Pucharze Polski rywalizowali Seniorzy oraz Seniorki. Z Wojownika najlepszy start zanotował Bartosz Ponichtera, występujący w kategorii do 81 kg, który uplasował się na siódmym miejscu. W Luboniu wystartowali również inni nasi reprezentanci: Damian Lesiak był dziewiąty, a Arkadiusz Rochmiński szesnasty.





