Miniony rok obfitował w sukcesy skierniewickich sportowców. Przyszedł czas aby nagrodzić ich za godne reprezentowanie naszego miasta.
W tym roku zamiast uroczystej gali, 9 kwietnia na hali OSiR przy ul. Pomologicznej odbędzie się wielki bal, a wszystko po to, aby jeszcze bardziej wyróżnić tych, którzy na to zasłużyli. Chodzi o skierniewickich sportowców i ich trenerów, którzy godnie reprezentowali naszą małą ojczyznę, zarówno na arenach krajowych, jak i międzynarodowych. Podczas balu ogłoszone zostaną wyniki konkursu na Sportowca Roku 2015 i Trenera Roku 2015. Najlepszych wybierze kapituła powołana przez prezydenta miasta. Gwiazdą wieczoru będzie Norbi. Początek Balu Sportowca o godz. 20:00.
Zaproszenia w cenie 350 zł od pary, do nabycia w sekretariacie hali OSiR przy ulicy Pomologicznej 10.





