Dzisiaj ruszył drugi etap głosowania na gwiazdę tegorocznego Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Zostało wybranych 22 artystów, na których najczęściej głosowali Skierniewiczanie.
Jak poinformował skierniewicki ratusz, w pierwszym etapie plebiscytu zostało oddanych ponad 2,5 tysiąca głosów na blisko 200 różnych wykonawców. Najczęściej wymieniani byli (kolejność alfabetyczna):
- AKCENT
- ARTUR ROJEK
- CLEO
- DAWID KWIATKOWSKI
- DAWID PODSIADŁO
- ENEJ
- HAPPYSAD
- KALI
- KAMIL BEDNAREK
- KOMBI
- KORTEZ
- KRZYSZTOF KRAWCZYK
- LADY PANK
- LEMON
- MARGARET
- MICHAŁ SZPAK
- MONIKA BRODKA
- POPEK
- SASZAN
- SOBOTA
- SYLWIA GRZESZCZAK
- ZBUKU
Do 11 kwietnia 2016 r. można oddać swój głos TUTAJ.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Więcej na temat 39 SŚKOiW znajdziesz tutaj.






Jakim cudem miasto ma zamiar ściągnąć POPKA? xd
koncert przez skajpa ramp pam pam
Kurna ja bym zagłosował ale nie sądziłem, że do 11 kwietnia mam nadzieje, że będzie słodziutka Margaret.