Eugeniusz Furman został dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Nowy dyrektor obejmie funkcję z dniem 1 września.
Uchwałę o powołaniu Dyrektora Naczelnego szpitala w Skierniewicach podpisał Zarząd Województwa Łódzkiego z dniem 22 sierpnia br. Decyzję podjęto po tym, jak w czwartek, 18 sierpnia Eugeniusza Furmana wskazała komisja konkursowa. Wtedy również prowadzono rozmowy z sześcioma z ośmiu kandydatów na to stanowisko. Dwóch kandydatów nie stawiło się przed komisją.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Nowy dyrektor szpitala obejmie stanowisko z dniem 1 września br.





