Tadeusz Rudzik, prezes Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Skierniewicach, został wczoraj (8 września) dyscyplinarnie zwolniony z pracy. Decyzję w tej sprawie podjęła rada nadzorcza spółki podczas nadzwyczajnego posiedzenia.
Od poniedziałku, 12 września, obowiązki zarządzającego ZGM oficjalnie przejmie Łukasz Paruzel. Jak na razie nie podano szczegółowych powodów zwolnienia ani komentarza w tej sprawie. To istotna zmiana dla funkcjonowania jednej z najważniejszych spółek miejskich.






