W piątek, 21 października w sali konferencyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się uroczystości związane z 40-leciem działalności skierniewickiego oddziału Polskiego Związki Niewidomych w Skierniewicach.
W tym wyjątkowym dniu na ręce prezes Bożenny Kalskiej, kwiaty, drobne upominki, a przede wszystkim najlepsze życzenia przekazali parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele zaprzyjaźnionych klubów i stowarzyszeń. W imieniu prezydenta Krzysztofa Jażdżyka, kwiaty oraz życzenia złożyli Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Melon oraz doradca Barbara Widulińska, która w krótkim wystąpieniu zapewniła, że samorząd jest otwarty na pomoc osobom niewidomym i niedowidzącym. Na zakończenie na przybyłych gości czekała część artystyczna, obiad i słodki poczęstunek.
fot. UM Skierniewice




