- REKLAMA -
Szpitalny Oddział Ratunkowy został wyposażony w nowy sprzęt, niezbędny dla ratowania życia pacjentów skierniewickiego szpitala.
Dwa aparaty EKG, kardiomonitor transportowy, analizator parametrów krytycznych i dwa wózki anestezjologiczne – to nowe urządzenia, które w ostatnich dniach trafiły do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Środki na ten cel, w wysokości 77 775,00 zł przeznaczył Urząd Marszałkowski w Łodzi.
– Jesteśmy bardzo wdzięczni, sprzęt był niezbędny do poprawy bezpieczeństwa pacjentów i organizacji pracy personelu medycznego w SOR. – mówi dyrektor WSZ Eugeniusz Furman.





