W niedzielę wielkanocną odeszła od nas Iwona Leśniewicz, pedagog, nauczyciel, działacz społeczny.
Przez wiele lat Iwona Leśniewicz była pracownikiem Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W latach 2009 – 2019 piastowała stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa.
Pracę zawodową łączyła również z działalnością społeczną – była Prezesem Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Skierniewicach. Inicjowała przedsięwzięcia, których celem była ochrona przyrody. Za swą działalność odznaczona była Srebrną (1995) i Złotą (2000) Odznaką Honorową LOP, Srebrnym (2003) i Złotym Krzyżem Zasługi (2008) oraz dwukrotnie Medalem Komisji Edukacji Narodowej (2016 i 2017).
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 23 kwietnia 2022 r. Msza żałobna o godzinie 13:00 w kościele pw. NSPJ na osiedlu Widok w Skierniewicach (ul. Wyszyńskiego 12).





dobrze wspominam tą nauczycielkę [*]
Widzicie, jak krótko żyją nauczyciele na emeryturze!