Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry pod dyrekcją Mariana Chmielewskiego i solisty Damiana Marata (trąbka), który odbędzie się już 8 stycznia w Kinoteatrze Polonez.
Druga niedziela nowego roku upłynie nam pod znakiem muzyki. Tego dnia na deskach Kinoteatru Polonez wystąpi Orkiestra pod dyrekcją Mariana Chmielewskiego oraz solisty Damiana Marata. W swoim programie artyści zaprezentują najpopularniejsze walce wiedeńskie oraz znane motywy filmowe. Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy już o godz. 12:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach kina.
Współorganizatorem koncertu jest Towarzystwo Muzyczne im. F. Chopina.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!






