Do 25 stycznia uczniowie gimnazjów oraz szkół średnich w Skierniewicach mogą wziąć udział w konkursie na projekt logo Młodzieżowej Rady Miasta Skierniewice, który stanie się jej oficjalnym znakiem graficznym.
Wybrane logo posłuży jako graficzna identyfikacja skierniewickiej Młodzieżowej Rady Miasta oraz będzie przeznaczone do celów reprezentacyjnych i korespondencyjnych.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Prace mogą być zgłaszane indywidualnie lub zespołowo. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 28 lutego 2013r.
Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę rzeczową.
Więcej informacji o konkursie na stronie Urzędu Miasta Skierniewice.





