Prawie 67 tysięcy złotych zebrano w Skierniewicach podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Na ulicach Skierniewic kwestowało również 150 wolontariuszy, którzy przynieśli w puszkach prawie 27 tys. złotych. Niewiele mniej, po 22 tys. uzbierali skierniewiccy harcerze.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Koncert finałowy otworzyło widowisko Akademii 4-20 pt. „Opowieści wigilijne”. Grupa Banana Perwers zaprezentowała piosenki z Kabaretu Starszych panów. Dzieci i młodzież z grupy teatralnej Com.pl.ex przedstawiła „Sceny z życia smoków” a Natural Voice Vocal Studio swoje najzdolniejsze wokalistki. Całość programu artystycznego przeplatana była oczywiście licytacjami. A było co licytować .
Najlepszą cenę uzyskał obraz olejny nieznanego autora (100×80) – 300 zł, koszulka Tomasza Majewskiego z autografem – 220 zł. W ramach koncertu odbyła się równie z Wielka Aukcja Fantów przygotowana przez młodzież z Akademii Tańca 4-20, prezentacja grupy paramilitarnej Najemnicy Sk-ce, pokaz ratownictwa medycznego oraz degustacja ogromnego sera i masła w kształcie serc.






