Młodzieżowe Centrum Kultury wspólnie ze skierniewickim starostwem ogłaszają konkurs na tradycyjną potrawę wielkanocną „Wielkanoc Smakosza”.
Mogą wziąć w nim udział osoby indywidualne oraz zespoły. Warunkiem udziału jest zgłoszenie uczestnictwa do 20 marca (w sekretariacie MCK, ul. Reymonta 33, tel. 46 833 24 12) oraz przygotowanie potrawy wielkanocnej i dostarczenie jej na własnej zastawie w piątek, 22 marca, na godzinę 15:00 do Młodzieżowego Centrum Kultury.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Potrawy będzie oceniać komisja złożona z organizatorów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tego samego dnia o godzinie 17:00, a laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Na imprezy odbędzie się też kiermasz świąteczny.




