„Powiat w obiektywie” to tytuł nowego konkursu ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Skierniewicach. Na najciekawsze zdjęcia przedstawiające zakątki i uroki powiatu oraz wydarzenia czekamy do 15 lipca 2013 roku. Dla laureatów ufundowano atrakcyjne nagrody.
Starosta Skierniewicki ogłasza konkurs na najlepsze prace fotograficzne w 4 kategoriach:
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Zabytki (obiekty sakralne, pomniki, budowle świeckie o walorach historycznych itp.)
Kultura ludowa ( twórcy ludowi, dzieła sztuki ludowej itp.)
Krajobrazy (krajobrazy, pomniki przyrody)
Nowoczesność (nowoczesne budowle świeckie i sakralne, ciekawe rozwiązania
architektoniczne, inne przejawy nowoczesnych rozwiązań).
Zdjęcia te będą wykorzystywane przez Organizatora do celów promocyjnych Powiatu Skierniewickiego. We wszystkich sprawach dotyczących konkursu prosimy kontaktować się z Wydziałem Rozwoju, Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Skierniewicach tel. 46/834-59-24





