Masz antenę skierowaną na Warszawę, 19 marca stracisz odbiór telewizyjny.
W woj. łódzkim rozpoczął się proces przechodzenia z nadawania naziemnej telewizji analogowej na odbiór cyfrowy. Zgodnie z harmonogramem, w Skierniewicach sygnał zostanie wyłączony 20 maja br.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Ale 19 marca nastąpi wyłączenie nadajnika w Raszynie, co spowoduje, że każdy, kto posiada tradycyjny analogowy telewizor z anteną, ustawioną w kierunku na Warszawę, straci odbiór telewizyjny.





