Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia przygotował krótką ankietę dla pacjentów, którzy w latach 2011-2013 korzystali z poradni nocnej i świątecznej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. „Jej wyniki pozwolą nam poznać Państwa opinię na temat nocnej i świątecznej pieki” – wyjaśnia Jolanta Kręcka, dyrektor ŁOW NFZ.
– Pytamy w niej pacjentów o to, jak przebiegała wizyta u lekarza lub pielęgniarki, czy zaproponowano badania laboratoryjne lub RTG, jak zorganizowano transport do szpitala – informuje Anna Leder z biura prasowego NFZ w Łodzi. – Pacjenci mogą także ocenić jakość świadczeń udzielonych przez lekarza i pielęgniarkę. Ankieta pozwoli nam lepiej poznać opinię pacjentów na temat nocnej opieki.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Ankieta znajduje się tutaj.
To kolejne działanie Łódzkiego oddziału NFZ po tragicznej śmierci 2,5 letniej Dominiki.






