W gminie Maków odbędzie się bezpłatna zbiórka zużytych opon: osobowych, ciężarowych dostawczych i rolniczych. Mieszkańcy gminy będący w posiadaniu zużytych i zbędnych opon mogą przywozić i składować je w wyznaczonym dniu i w punkcie danej miejscowości.
Mając na względzie wspólną troskę o ochronę środowiska naturalnego prosimy dostarczenie zużytych opon w godzinach od 8:00 do 17:00 w dniu planowanej zbiórki w wyznaczony miejsce składowania opon. Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki można uzyskać w Urzędzie Gminy pod numerem telefonu: 831-20-17 wew. 106.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
25.03.2013r – Maków, Maków- Kolonia, Wola Makowska, Sielce Prawe i Sielce Lewe, Krężce, Dąbrowice
Maków – ul. Główna Plac przy Amfiteatrze
25.03.2013r – Pszczonów, Słomków, Jacochów, Święte Laski i Święte Nowaki
Pszczonów – sklep koło Pana Janusa






