MKS Skierniewice po dwóch spotkaniach ćwierćfinałowych znalazł się w kolejnej fazie zmagań o awans do pierwszej ligi.
W środowy (27.03) wieczór koszykarze ze Skierniewic pokonali Księżaka Łowicz 93:85 (29:20, 24:17, 21:19, 19:29). Sukces ósemce zapewnili Mariusz Wójcik (25 punktów, 8 zbiórek), Mariusz Łapiński (23 oczka), Łukasz Mąkolski (18 punktów) i Radosław Jarosz (12 punktów, 9 asyst).
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
MKS Skierniewice swojego półfinałowego rywala pozna dopiero 3 kwietnia, po trzecim, decydującym meczu pomiędzy PZKosz Władysławowo a Stawiński Basket Piła. W rundzie zasadniczej nadbałtycka ekipa zajęła drugie miejsce, zaś zespół z Piły uplasował się na siódmej lokacie.






