Wielkimi krokami zbliża się 4. edycja święta humoru – Skierniewickiego Odcinka Kabaretowego, którego organizatorem jest Urząd Miasta Skierniewice wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
W ubiegłych latach gości bawili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Jerzy Kryszak oraz kabaret Hrabi. 10 maja odbędzie się przegląd młodych kabaretów, które oceniać będzie jury w składzie Ryszard Makowski, Paweł Dłużewski oraz wiceprezydent Miasta Skierniewice – Beata Jabłońska.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Skierniewice: Ratusz nie chce kabaretu Limo i Abelarda Gizy
Na laureatów czekają Złote Jabłka Jury i Publiczności oraz nagrody finansowe. Natomiast 11 maja odbędzie się finał SOK-u, który uświetnią swoimi programami: Krzysztof Daukszewicz, kabaret Słuchajcie, zwycięzca ubiegłorocznej edycji – Marcin Wojciech oraz tegoroczny laureat Złotego Jabłka.
Bilety do nabycia w kasie kinoteatru „Polonez” w cenie 20/30 zł. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do Miejskiego Ośrodka Kultury w Skierniewicach upływa dnia 27 kwietnia 2013. Zapraszamy!







