Już 15 czerwca na placu przy kinoteatrze Polonez wolontariusze skierniewickiego schroniska dla zwierząt oraz Ośrodek Szkolenia Psów „PRZYJACIEL PIES” zapraszają na piknik rodzinny.
W programie imprezy między innymi:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
- Wybór Najsympatyczniejszego Kundelka Skierniewic 2013
- Piknik na Cztery Łapy
- Pokaz szkolenia psów
- Pokaz agility i frisbee oraz otwarty tor dla wszystkich chętnych uczestników z psem
- Liczne konkursy i atrakcje dla dzieci
- Zbiórka darów na rzecz schroniska
- Bezpłatne konsultacje z weterynarzem, psim ternerem, groomerem, wolontariuszami i miłośniczką kotów
- malowanie buziek
- i wiele innych
Podczas imprezy będzie zbierana karma i datki na rzecz podopiecznych ze skierniewickiego schroniska.
Impreza ma charakter edukacyjny i ma promować pomoc psom i kotom w potrzebie.
Zapraszany od godz. 12 do 16.





