- REKLAMA -
Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca odbędzie się pierwsza edycja Skierniewickiego Festiwalu Młodzieżowych Orkiestr Dętych. W programie występ muzyków ze Skierniewic, Uniejowa, Warki, Szydłowca oraz Żyrardowa, wspólny przemarsz zespołów ul. Senatorską oraz wykonanie miejskiego hejnału na skierniewickim Rynku.
godz. 11.45 – przemarsz Orkiestr ulicą Senatorską do Ratusza
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
godz. 12.00 – Hejnał skierniewicki i rozpoczęcie Festiwalu – Rynek miejski
wystąpią:
- Miejska Orkiestra Dęta z Szydłowca
- Miejska Orkiestra Dęta Moderato z Warki
- Młodzieżowa Orkiestra Dęta ZHP-OSP w Uniejowie
- Młodzieżowa Orkiestra Dęta PSM I i II st. z Żyrardowa
- Skierniewicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta
godz. 15.30 zakończenie Festiwalu.





