Za sprawą piłkarzy Widoku Skierniewice, którzy wywalczyli awans do IV ligi, od soboty 17 sierpnia emocjonować będziemy się tymi rozgrywkami.
Drużyna Widoku Skierniewice w sobotę 17 sierpnia, meczem z MGKS Pogoń – Ekolog Zduńska Wola zadebiutuje w IV lidze. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Pomologicznej. Klub dla swoich kibiców przygotował moc atrakcji: podczas meczu rozlosowywane będą klubowe szaliki, kalendarze oraz piłka z autografami. A o emocje na boisku zatroszczy się drużyna która, w 90% składa się z wychowanków klubu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Wstęp na mecz jest bezpłatny. Zapraszamy do kibicowania skierniewickiej drużynie.




