Skierniewiccy policjanci zatrzymali dwóch 16-latków, którzy usiłowali się włamać do sklepu w gminie Bolimów.
24 sierpnia 2013 r. kilka minut przed godziną 1.00 w nocy dyżurny skierniewickiej policji otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca gminy Bolimów, że na ternie jego posesji przebywają dwie nieznane mu osoby, które próbowały włamać się do jego sklepu. Skierowani na miejsce policyjni wywiadowcy zatrzymali dwóch 16-latków. Wylegitymowany duet miał przy sobie piłkę do cięcia metalu. Policjanci ustalili, że za jej pomocą nieletni zamierzali przeciąć kraty okienne sklepu by dostać się do środka i ukraść towar.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Ponadto okazało się, że dzień wcześniej obaj włamali się do budynku gospodarczego obok sklepu. Po wybiciu okna weszli do środka. Gdy zobaczyli, że nie było co ukraść wyszli i postanowili wrócić następnego dnia aby włamać się do sklepu.
O dalszym ich losie mieszkańców powiatu skierniewickiego i warszawskiego zdecyduje sąd rodzinny.






