Jak oceniacie tegoroczne Święto Kwiatów Owoców i Warzyw? Co w święcie jest na plus a co na minus? Zapraszamy do dyskusji…
Jedni szaleli na koncertach i twierdzą, że takiej zabawy już dawno nie było, inni zwiedzali wystawy, jeszcze inni siedzieli w domu, bo uznali że nic ciekawego podczas święta kwiatów się nie dzieje.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
A jak Wy oceniacie tegoroczną imprezę? Czego oczekujecie od imprez organizowanych przez miasto? Co Wam się podoba, a czego brakuje? Zapraszamy do udziału w sondzie i dyskusji. Swoje opinie możenie umieszczać w komentarzach lub wysyłać pod adres [email protected]






