Sześć złotych, tyle samo srebrnych oraz siedem brązowych medali wywalczyli zawodnicy ze skierniewickiego klubu UKS NAWA podczas Pucharu Mistrza Sportu, który odbył się w minioną sobotę, 2 września w Ciechanowie.
Najlepszy występ zanotował Kacper Cwalina, który zwyciężył na dystansie 50 m stylem klasycznym oraz zajął drugą lokatę na tym samym odcinku w stylu dowolnym. Dublet padł także łupem Ernesta Meszki, który po znakomitych startach wywalczył złoto na 50 m delfinem oraz srebro na 50 m grzbietem. Znakomicie spisał się także Kacper Perzakowski, który nie miał sobie równych w konkurencji 50 m stylem motylkowym. Nasz zawodnik uplasował się także na piątym miejscu w stylu dowolnym. Tradycyjnie z medalem wróciła także Natalia Zyga, która zdominowała dystans 50 metrów stylem grzbietowym.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Powodów do dumy dostarczyli nam przede wszystkim młodzi zawodnicy skierniewickiego klubu, którzy w sumie sięgnęli po 13 krążków dwa złote, Kornelii Walz oraz Wojciecha Styczyńskiego, cztery srebrne, Karola Kalisiaka, (2x) Kasi Sarny oraz Izabelli Zygi, a także siedem brązowych, (2x) Patrycji Białkowskiej, Kornelii Walz, Bartosza Brodowskiego, Krzysztofa Kowalczyka, Kacpra Orzechowskiego oraz Karola Kalisiaka.
To nie jedyne sukcesy skierniewiczan w Ciechanowie. Kilku naszych zawodników zakwalifikowało się do morderczej konkurencji jaką był wyścig australijski. W klasyfikacji drużynowej Uczniowski Klub Sportowy Nawa Skierniewice wywalczyła trzecie miejsce.





