Dwa złote, cztery srebrne i dwa brązowe – takie medale przywieźli do Skierniewic młodzi Wojownicy, którzy w minioną niedzielę rywalizowali w łódzkiej Szkolnej Lidze Judo Dzieci i Młodzików.
Najlepiej z naszych reprezentantów spisały się Gabriela Suchecka i Julia Podwysocka, które w swoich kategoriach wagowych sięgnęły po złote krążki. Równie dobrze wypadli także Witold Kubisiak, Wiktor Barańczyk, Wiktor Wrzodak oraz Daniel Kwiatkowski, którzy w ostatecznym rozrachunku uplasowali się na drugich lokatach. Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast Michał Łopatka i Jakub Chmielak. Pozostali zawodnicy również uplasowali się w czołówce. Piąte lokaty przypadły bowiem Kacprowi Chmielak, Kacprowi Laska oraz Szymonowi Rosowskiemu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Dzieci i młodzików:
1 m – Gabriela Suchecka, Julia Podwysocka
2 m – Witold Kubisiak, Wiktor Barańczyk, Wiktor Wrzodak, Daniel Kwiatkowski
3 m – Michał Łopatka, Jakub Chmielak
5 m – Kacper Chmielak, Kacper Laska, Szymon Rosowski
Trenerami ww. zawodników są: Maciej Sikorski, Jerzy Gołębiewski, Rafał Baranowski





