- REKLAMA -
W czwartek (19.12) na skierniewickim rynku odbyła się Wigilia u Prezydenta. Prezydent Miasta Leszek Trębski złożył mieszkańcom życzenia świąteczne, a proboszcz parafii św. Jakuba Jan Pietrzyk poprowadził modlitwę. Następnie Prezydent wraz ze swoim zastępcą Piotrem Łyżeniem rozdali opłatki, którymi Skierniewiczaninie mogli się podzielić, a w kuchni wydawano potrawy wigilijne. Dzięki zespołowi Złote Arki z Klubu Seniora Ara odbyło się wspólne kolędowanie.





