Skierniewiccy dzielnicowi w nocy zatrzymali na gorącym uczynku złodziei. Trzech sprawców z prywatnej posesji ukradło 20 alufelg samochodowych. Wpadli, gdy przerzucili felgi przez ogrodzenie posesji. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat więzienia.
Nocą 4 marca 2022 roku w miejscowości Maków dwóch dzielnicowych zwróciło uwagę na stojący na jezdni rower oraz trzech mężczyzn stojących w sadzie owocowym. Obok nich leżały felgi samochodowe. Na widok radiowozu jeden z mężczyzn zaczął uciekać.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Policjanci niezwłocznie podjęli interwencję. Jak ustalono, sprawcy ukradli 20 felg aluminiowych z terenu posesji. Zdołali wynieść felgi z pomieszczenia i przerzucić je przez ogrodzenie, gdy przyłapali ich stróże prawa. Pokrzywdzony właściciel był nieświadomy straty, ponieważ przebywa za granicą.
Trzej mieszkańcy Makowa w wieku 40, 48 i 52 lat zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Wszyscy byli wcześniej notowani. Dzięki czujności dzielnicowych alufelgi o wartości 3 000 złotych, powrócą do właściciela.






Skierniewicka policja to sami jeszcze niczego nie znaleźli i nie złapali. Ich domena to wysłać po dwóch tygodniach info o umorzenia dochodzenia z braku poszlak i dowodów!