W środę (02.02) wieczorem w Strzybodze kierujący samochodem osobowym marki Audi został zatrzymany po tym, jak jadący za nim inny kierowca zgłosił zagrożenie spowodowane problemem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy.
Samochód zjeżdżał na pobocze i po kolejnym razie zatrzymał się. Policjanci ze skierniewickiej drogówki po przybyciu do stojącego na poboczu auta zbadali kierującego na trzeźwość. Pierwsze badanie wykazało 4 promile alkoholu w organizmie.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Ponadto mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania. 56-letni mieszkaniec gminy Nowy Kawęczyn odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, a także kierowanie bez uprawnień.
Grozi mu 2 lata więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów oraz dotkliwa kara finansowa.






