27 stycznia br. zmarł Włodzimierz Stefanowicz – muzyk i kompozytor, związany ze Skierniewicami i tutejszymi artystami.
Wcześniej na swoim koncie miał między innymi współpracę z Jerzym Połomskim, Haliną Kunicką oraz Sławą Przybylską. Wraz z wymienionymi artystami koncertował na wielu scenach całego świata. W Skierniewicach współpracował z solistką Zespołu „Srebrne Arki” Teresą Walendzik. Dbał również o muzykę podczas recitali Dominiki Dawidowicz. Był wieloletnim nauczycielem w skierniewickiej Szkole Muzycznej.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
W 2017 r. – kiedy to obchodził jubileusz 60-lecia pracy artystycznej – został uhonorowany nagrodą Parowóz Kultury.
Urna z prochami wystawiona będzie 4 lutego o godz. 13.30 w Kaplicy Wszystkich Świętych w Skierniewicach przy ul. Strobowskiej. Pół godziny później rozpocznie się msza święta, po której prochy artysty spoczną na tutejszym cmentarzu komunalnym.





