- REKLAMA -

[Raport 19.01.22] Koronawirus w Skierniewicach

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Ministerstwo Zdrowia podało dane z ostatniej doby dotyczące powiatu skierniewickiego i Miasta Skierniewice. 55 nowych zachorowań. Jedna osoby zmarły. 1183 mieszkańców przebywa obecnie na kwarantannie. Wykonano 258 testów.

 

powiat Miasto Skierniewice

Liczba zakażonych: 34
Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 7,09
Liczba przypadków śmiertelnych: 1:
choroby współistniejące wraz z COVID-19: 0
wyłącznie z powodu COVID: 1
Liczba osób objętych kwarantanną 746
Liczba wykonanych testów: 168
Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 38

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

 

powiat skierniewicki

Liczba zakażonych: 21
Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 5,50
Liczba przypadków śmiertelnych: 0:
choroby współistniejące wraz z COVID-19: 0
wyłącznie z powodu COVID: 0
Liczba osób objętych kwarantanną 437
Liczba wykonanych testów: 90
Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 25

 

Ostatniej doby wykonano ponad 122,3 tys. testów na obecność SARS-CoV-2

Minionej doby wykonano ponad 122,3 tys. testów na obecność SARS-CoV-2, w tym 44,2 tys. antygenowych – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

Resort poinformował, że łącznie przebadano dotąd 28 814 640 próbek pobranych od 28 220 591 osób

Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, odkąd uzyskali takie uprawnienie, zlecili 6 543 558 badań.

Środowe dane mówią o 30 586 nowych zakażeniach koronawirusem i śmierci 375 osób z COVID-19. Liczba potwierdzonych od początku pandemii przypadków to 4 373 718, zmarło 103 062 chorych z COVID-19.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -