Strażacy z powiatu skierniewickiego prowadzili intensywne działania po burzy śnieżnej, która przeszła przez nasz region.
Kilkadziesiąt interwencji PSP i OSP z powiatu skierniewickiego – głównie przyczyną są wiatrołomy blokujące drogi publiczne i uszkadzające linie energetyczne. Uszkodzone zostały także dachy budynków w miejscowości Mokra Lewa. Na chwilę obecną nikomu nic się nie stało, odnotowano jednak straty materialne – czytamy na profilu facebookowym Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach.





