Anna Walczak, dotychczasowa naczelnik wydziału Rozwoju Gospodarczego Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Skierniewice – decyzją prezydenta Krzysztofa Jażdżyka – została 17 stycznia 2022 powołana na stanowisko pełniącej obowiązki dyrektora Centrum Kultury i Sztuki. Zastąpi na tym miejscu Ryszarda Krasnodębskiego.
Przypomnijmy, Anna Walczak za prezydentury Leszka Trębskiego była rzecznikiem Urzędu Miasta.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Następnie objęła stanowisko naczelnika Wydziału Kultury i Promocji.
Po powrocie z urlopu macierzyńskiego powierzono jej kierowanie wydziałem Rozwoju Gospodarczego Sportu i Spraw Społecznych. Wcześniejsza naczelnik Edyta Cieślak została powołana na stanowisko Sekretarza Miasta.
Dotychczasowy dyrektor instytucji – Ryszard Krasnodębski – nadal będzie pracownikiem Centrum Kultury i Sztuki. W jego obowiązkach znalazła się koordynacja prac remontowo-modernizacyjnych prowadzonych w sąsiedztwie budynku przy ul. Reymonta.





