- REKLAMA -
W Skierniewicach świętowaliśmy Światowy Dzień Ziemi. Z wyjątkową inicjatywą na ten czas wyszła skierniewicka Energetyka Cieplna.
Spółka postanowiła posadzić rośliny na skwerze przy Przedszkolu „Zielony Zakątek”. Udało się wsadzić dwa okazałe drzewa oraz kilkanaście krzewów. Skierniewicki EC nie tylko symbolicznie dba o środowisko, spółka realizuje bowiem szereg ważnych inwestycji.– Za nami jest już uruchomienie instalacji odsiarczania i odazotowania spalin, przed nami zainicjowanie działania instalacji kogeneracyjnej. Dzięki temu zadaniu energetyka będzie mogła jednocześnie produkować ciepło oraz prąd. To bardzo efektywny i ekologiczny sposób pozyskiwania energii. – informuje prezes EC Mateusz Jarczyński.





