- REKLAMA -

[ZDJĘCIA] Finał V edycji akcji „Malujemy Sercem” w Skierniewicach. Czy to ostatnia odsłona?

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Dzisiaj, 20 stycznia, Skierniewice stały się stolicą dobroczynności i sztuki. W Starostwie Powiatowym odbył się uroczysty finał V edycji ogólnopolskiej akcji „Malujemy Sercem”, połączony z wyjątkowym wernisażem prac w Centrum Kultury i Sztuki. Podczas wydarzenia organizatorka, Dorota Remiszewska, przekazała przełomową informację: to ostatnia edycja tego popularnego przedsięwzięcia.

Punktem kulminacyjnym dzisiejszych wydarzeń było spotkanie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. To tutaj oficjalnie podziękowano wszystkim darczyńcom oraz artystom, którzy przez lata angażowali się w tworzenie dzieł niosących pomoc potrzebującym.

Równolegle w Centrum Kultury i Sztuki (CKiS) otwarto wernisaż. Na wystawie zaprezentowano obrazy namalowane w ramach tegorocznej edycji, które wkrótce trafią na finałowe licytacje wspierające dziecięcą onkologię.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

To koniec „Malujemy Sercem”. Dorota Remiszewska potwierdza decyzję

Podczas oficjalnych uroczystości głos zabrała główna pomysłodawczyni i organizatorka, Dorota Remiszewska. Jej wystąpienie przyniosło deklarację, której wielu uczestników się obawiało, ale którą przyjęto ze zrozumieniem i ogromnym szacunkiem.

Organizatorka oficjalnie zapowiedziała, że piąta edycja jest ostatnią edycją akcji „Malujemy Sercem”. Decyzja ta wieńczy wieloletni wysiłek logistyczny i organizacyjny, który pozwolił na realną pomoc setkom dzieci.

– Każda edycja to miesiące pracy i setki zaangażowanych osób – podkreślano podczas spotkania. Mimo że to pożegnalna odsłona, Skierniewice zapamiętają ją jako rekordową pod względem emocji i jakości artystycznej prezentowanych dzieł.

 

 

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -