W związku z decyzją Wojewody Łódzkiego z dnia 6 listopada 2020 r. w okresie od 18 listopada 2020 r. do odwołania Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego Skierniewicach będzie realizował świadczenia opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem C0VID-19 poprzez zapewnienie 150 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, w tym 10 łóżek intensywnej terapii, zkardiomonitorem oraz możliwością prowadzenia tlenoterapii i wentylacji mechanicznej.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Wobec powyższego, uprzejmie informuję, iż Szpital od dnia 16 listopada 2020 r. do odwołania wstrzymuje planowe przyjęcia pacjentów do Oddziałów. Pacjenci bez infekcji SARS-CoV-2, którzy obecnie przebywają na oddziałach Szpitala, w zależności od stanu zdrowia będą wypisani do domu lub przesłani do innych Szpitali.





