Oddział kardiologiczny w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach będzie zamknięty do 26 października. Powód: wysoka absencja personelu medycznego związana z obowiązkową kwarantanną, nadzorem epidemiologicznym bądź zwolnieniem lekarskim.
Na podstawie art. 34 ust. 8 w zw. z art. 34 ust. 5 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej uprzejmie informuję o konieczności podjęcia przez kierownika tut. Szpitala decyzji o częściowym zaprzestaniu działalności leczniczej na Oddziale Kardiologii, w następującym zakresie: wstrzymanie nowych przyjęć na w/w Oddział w okresie od 19 do 26 października 2020 r.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Częściowe zaprzestanie działalności leczniczej spowodowane zostało silą wyższą, związaną z trwającą pandemią koronawirusa SARS-COV-2. Konkretne okoliczności, które spowodowały podjęcie decyzji o konieczności wstrzymania nowych przyjęć przedstawiają się następująco: wysoka absencja personelu medycznego związana z obowiązkową kwarantanną, nadzorem epidemiologicznym bądź zwolnieniem lekarskim.




