Nadleśnictwo Skierniewice serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Owoce Pamięci – w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II”.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego realizując projekt za pośrednictwem Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego przywraca tradycyjne odmiany drzew owocowych, nawiązując jednocześnie do Roku Jana Pawła II i osoby Ojca Świętego.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Nadleśnictwo Skierniewice wyraziło chęć uczestniczenia w tym przedsięwzięciu. Akcja zakładania sadu odbędzie się w dniu 17 lipca 2020 roku o godzinie 11:00, przy siedzibie Nadleśnictwa Skierniewice w Makowie.







