U jednego pacjenta w szpitalu w Skierniewicach wykryto zakażenie koronawirusem. Przyjęcia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zostały wstrzymane do odwołania.
Osoba zakażona zostanie jeszcze dzisiaj przetransportowana do szpitala jednoimiennego w celu dalszego leczenia.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!






