W ulicach: Kolejowej, Rekreacyjnej i Warszawskiej zostały zakończone prace montażowe.
W najbliższych dniach Wykonawca wznowi roboty związane z odtworzeniem nawierzchni pasa drogowego w.w ulic. Ponadto trwają prace przy budowie zbiornika przepompowni ścieków oraz komory zasuw wraz z towarzyszącą infrastrukturą przy ulicy Warszawskiej.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Przypominamy, że termin zakończenia inwestycji został zaplanowany na czerwiec 2020 roku.
Inwestycja jest realizowana w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w mieście Skierniewice- etap II”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 na podstawie umowy o dofinansowanie podpisanej 10 marca 2017 r.





