Blisko 14000 zł z charytatywnych licytacji plus kwota zebrana do puszek – trwa podsumowanie piątkowego koncertu serc, który zorganizowano dla skierniewiczanki Małgorzaty Jacaszek-Piekarskiej. Gosia walczy z poważną chorobą nowotworową. Skierniewiczanie jak zwykle pokazali, że mają gorące serca i otwarte portfele.
Małgorzatę wesprzeć można także poprzez zbiórkę on-line prowadzoną przez Fundację Alivia. Szczegóły tutaj: https://skarbonka.alivia.org.pl/malgorzata-jacaszek-piekarska







BRAWO