35 reprezentantów, 7 skierniewickich klubów sportowych otrzymało stypendia prezydenta miasta.
75 tysięcy złotych przeznacza na stypendia sportowe skierniewicki ratusz. To kwota jaka obowiązuje po zmianach systemu naliczania nagród i stypendiów. Rozwiązanie wypracowały wspólnie miejskie kluby i ratusz. System się sprawdza, ale jak słyszymy w urzędzie, trwają prace nad kolejnymi zmianami. Pozwolą one jeszcze lepiej oceniać sportowców w sportach indywidualnych i zespołowych.





