- REKLAMA -

Bezpłatne autobusy i linie specjalne na 1 listopada

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W dzień Wszystkich Świętych (1.11) autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały za darmo według zmienionego rozkładu jazdy. Uruchomione zostaną też linie specjalne (S), łączące osiedla Widok, Makowska oraz dworce PKP, PKS z cmentarzami.

1 listopada to czas zwiększonego ruchu na lokalnych drogach. Tego dnia warto skorzystać zatem z usług komunikacji miejskiej. Z myślą o mieszkańcach autobusy będą przewozić pasażerów bezpłatnie. To rozwiązanie ma usprawnić ruch w mieście i pozwolić na komfortowe dotarcie do lokalnych nekropolii. Zmiana organizacji ruchu drogowego w okolicach cmentarzy (ul. Kozietulskiego, Poniatowskiego, Strobowska) od godz. 22.00 w środę (31.10) do godz. 22.00 w czwartek (1.11) spowoduje, że autobusy będą kursowały objazdami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

ROZKŁAD JAZDY NA 1 LISTOPADA

LINIA NR 1
Od godz. 08.25 do 15.10 według rozkładu jak w dzień roboczy i kurs o godz. 07.22 z ul. Mazowieckiej do pl. Jana Pawła II.

LINIA NR 3
Według świątecznego rozkładu i dodatkowo kursy: 7.21, 8.41 z Mokrej Prawej, 10.55 z ul. Armii Krajowej oraz 08.05, 09.20, 11.30 z ul. Strobowskiej.
Pozostałe linie będą kursowały jak w niedziele i święta.

LINIA NR 5
Od godz. 08.15 do godz. 21.55 (14 kursów)
Zmiana trasy: KOLBEGO – DOMARASIEWICZA – WARSZAWSKA (przystanek przy drodze do cmentarza) – PRZEMYSŁOWA – SKŁODOWSKIEJ – DALEJ PO TRASIE

LINIA NR 6
Od godz. 13.40 do godz. 19.15 (11 kursów)

LINIA NR 7
Od godz. 09.50 do godz. 13.40 (4 kursy)

LINIA NR 8
Od godz. 09.59, 14.45 z ul. Czerwonej i godz. 11.05, 15.20 z ul. Makowskiej (4 kursy)

LINIA NR 10
Od godz. 06.20 do godz.14.47 (8 kursów)
Zmiana trasy: KOLBEGO – DOMARASIEWICZA – WARSZAWSKA (przystanek przy drodze do cmentarza) – PRZEMYSŁOWA – SKŁODOWSKIEJ – DALEJ PO TRASIE

LINIE SPECJALNE

LINIA SI DWORZEC PKP I PKS – CMENTARZ ŚW. JÓZEFA  (UL. ŁÓDZKA).
Dwa autobusy kursować będą od godz. 8.05 do godz. 17.35 z częstotliwością co 35 min.

LINIA SII DWORZEC PKP I PKS – JAGIELLOŃSKA -MSZCZONOWSKA/POMOLOGICZNA – KOPERNIKA –  PL. JANA PAWŁA II – CMENTARZ MIEJSKI.
Dwa autobusy kursować będą od godz. 8.05 do godz. 17.35 z częstotliwością co 35 min.

LINIA SIII CMENTARZ ŚW. JÓZEFA (UL. ŁÓDZKA) – CMENTARZ MIEJSKI (UL. STROBOWSKA).
Autobus kursować będzie w systemie wahadłowym od godz. 9.15 do godz. 16.55 z częstotliwością co 50 min.

LINIA SIV OSIEDLE WIDOK (ARMII KRAJ. – NOWOBIELAŃSKA) – CMENTARZ ŚW. JÓZEFA – CMENTARZ MIEJSKI.
Autobus kursować będzie od godz. 8.30 do godz. 17.25 z częstotliwością co 60 min.

LINIA SV OSIEDLE MAKOWSKA – CMENTARZ ŚW. JÓZEFA – CMENTARZ MIEJSKI.
Odjazd z pętli autobusowej przy ul. Makowskiej o godz. 10.00, 12.30, 13.30.

OBJAZDY

LINIA NR 1
KIERUNEK UL. HALINÓW
MAZOWIECKA – SOBIESKIEGO DO MSZCZONOWSKA/POMOLOGICZNA PO TRASIE – DALEJ OBJAZDEM JAGIELLOŃSKA – PRYMASOWSKA – KOZIETULSKIEGO – ŁÓDZKA – I DALEJ PO TRASIE
KIERUNEK MAZOWIECKA/ SOBIESKIEGO – HALINÓW
BEZ ZMIAN

LINIA NR 3
KIERUNEK UL. STROBOWSKA – ARMII KRAJ. /MOKRA PRAWA
BEZ ZMIAN
KIERUNEK ARMII KRAJOWEJ – MOKRA PRAWA
STROBOWSKA – RAWSKA – KOPERNIKA – MSZCZONOWSKA/POMOLOGICZNA – JAGIELLOŃSKA – DWORCOWA – I DALEJ PO TRASIE

LINIA NR 5
KIERUNEK  HALINÓW – ŚW. M. KOLBE
KOLBEGO – MSZCZONOWSKA/POMOLOGICZNA  PO TRASIE – DALEJ OBJAZDEM JAGIELLOŃSKA – PRYMASOWSKA – PIŁSUDSKIEGO – KOZIETULSKIEGO – ŁÓDZKA – DALEJ PO TRASIE

KIERUNEK KOLBEGO
BEZ ZMIAN

LINIA NR 10

KIERUNEK ŚW. M. KOLBE – HALINÓW
STROBOWSKA – RAWSKA – KOPERNIKA – I DALEJ PO TRASIE

KIERUNEK STROBOWSKA
BEZ ZMIAN

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -