Trzy osoby zostały ranne w wyniku wypadku na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul. Kozietulskiego. 15 września około godz. 16.30 kierujący Audi, tracąc panowanie nad pojazdem, wjechał w grupę pieszych idących po chodniku i odjechał z miejsca zdarzenia. Po policyjnym pościgu został zatrzymany dwie ulice dalej.
Najbardziej poszkodowani zostali 14 i 15-letni chłopcy, mieszkańcy Skierniewic, którzy z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Szybka reakcja policjantów pozwoliła na przeprowadzenie skutecznego pościgu za pojazdem i zatrzymaniem go w pobliżu miejsca wypadku. Po wstępnym badaniu trzeźwości okazało się, że sprawca zdarzenia miał ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 24-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego został zatrzymany do dyspozycji prokuratury po uprzednim pobraniu krwi na zawartość alkoholu i środków odurzających. W poniedziałek (17.09) decyzją Sądu wobec sprawcy wypadku został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzi skierniewicka policja.







Tych co jadą po alkoholu powinno wysyłać się na Syberię, a nie do puchy.
tam akurat to pić nie przestaną 🙂