Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
super było
W moim odczuciu jest to kielbasa wyborcza i tyle
Dokładnie. Janusze to łykają
Jabłczano-buraczane towarzystwo bawiące się w dzień pamięci wybuchu Drugiej Wojny Światowej!
Fajnie ze cos się dzieje szkoda ze miasto tonie w dlugach a nam przyjdzie zato zapłacić coraz waszymi podatkami tako żywot nam szykują włodarze
A kiedy ruszy budowa kliniki Paleya w tym stuleciu??
Albo kiedy miasto odzyska działkę sprzedana pod klinika za grosze. Dzialka wartą 4 mln. PLN poszła za 41 tyś.
Zalew jest super. Przyjedźcie zobaczyć. Wieczorem zawsze są tłumy spacerujące i jeżdżące po doskonałej nawierzchni i we wspaniałym otoczeniu. Jeśli to kiełbasa wyborcza to proszę o więcej. Chętnie skonsumuję….
Kochani, czemu tak smutno wam na tych zdjęciach? Może na trzech uśmiech widać, reszta ze skrzyżowanymi ramionami, powagą na twarzy, jakby tam za karę byli…
Ten zalew to bagno nie do ogarnięcia syf i komary od 30lat jak ja pamiętam.