- REKLAMA -

Tłumy na otwarciu zalewu Zadębie w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W sobotę, 1 września, odbyło się uroczyste otwarcie zalewu Zadębie w Skierniewicach. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców, oferując bogaty program atrakcji. Na uczestników czekał wielki piknik, występy zespołów BAYER FULL i SUMPTUASTIC, a wieczorem scenę opanowała międzynarodowa gwiazda – Kate Ryan. To wyjątkowe wydarzenie na długo zapadnie w pamięci skierniewiczan. Zobacz zdjęcia z otwarcia i sprawdź, jak bawili się uczestnicy!

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

10 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Dla mnie super

super było

???

W moim odczuciu jest to kielbasa wyborcza i tyle

Janusz

Dokładnie. Janusze to łykają

POLAK

Jabłczano-buraczane towarzystwo bawiące się w dzień pamięci wybuchu Drugiej Wojny Światowej!

Adam

Fajnie ze cos się dzieje szkoda ze miasto tonie w dlugach a nam przyjdzie zato zapłacić coraz waszymi podatkami tako żywot nam szykują włodarze

L08

A kiedy ruszy budowa kliniki Paleya w tym stuleciu??

Borys

Albo kiedy miasto odzyska działkę sprzedana pod klinika za grosze. Dzialka wartą 4 mln. PLN poszła za 41 tyś.

Dariusz

Zalew jest super. Przyjedźcie zobaczyć. Wieczorem zawsze są tłumy spacerujące i jeżdżące po doskonałej nawierzchni i we wspaniałym otoczeniu. Jeśli to kiełbasa wyborcza to proszę o więcej. Chętnie skonsumuję….

Ruda

Kochani, czemu tak smutno wam na tych zdjęciach? Może na trzech uśmiech widać, reszta ze skrzyżowanymi ramionami, powagą na twarzy, jakby tam za karę byli…

Tom zimer

Ten zalew to bagno nie do ogarnięcia syf i komary od 30lat jak ja pamiętam.

- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -