- REKLAMA -

W weekend znów dużo się dzieje w Skierniewicach

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Czerwiec w Skierniewicach obfituje w wydarzenia, a nadchodzący weekend nie będzie wyjątkiem. Mieszkańcy mogą liczyć na różnorodne atrakcje:

  • Happy Festival – scena plenerowa CKiS, od godz. 18:00
  • Pałacowe Spotkania z Muzyką – recital fortepianowy w sali biblioteki Pałacu Prymasowskiego, godz. 18:00
  • Energiczne Akordy: Pchła Szachrajka i podróż po świecie bajek – CKiS, godz. 14:00
  • Ulubione Miasto Pszczół – 60-lecie RKP Skierniewice – od godz. 9:00
  • Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego 2017/18 – od godz. 9:00
  • Piknik rodzinny – przy ZS nr 4 na Rawce, godz. 14:30

Zarówno miłośnicy kultury, jak i rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie. Zaplanuj swój weekend i skorzystaj z atrakcji, które oferuje Skierniewice!

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
INFOSkierniewice.PL
INFOSkierniewice.PLhttp://infoskierniewice.pl
zespół redakcyjny INFOSkierniewice.pl – wiodącego portalu informacyjnego w Skierniewicach i powiecie skierniewickim. Publikujemy zweryfikowane wiadomości lokalne, relacje z inwestycji oraz analizy bieżących wydarzeń społecznych. Naszym priorytetem jest rzetelność, szybkość przekazu i dostarczanie autorskich treści prosto z serca miasta. Jesteśmy najczęściej wybieranym źródłem informacji przez mieszkańców regionu szukających sprawdzonych newsów.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -