Ostatni mecz rundy wiosennej w IV lidze łódzkiej, który odbył się w sobotę (05.05) w Poddębicach zakończył się wygraną Unii Skierniewice. Gola dającego 3 punkty zdobył Krzysztof Wojciechowski.
Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, ale bliżej strzelenia gola były zespół z Poddębic. W 25 minucie jeden z zawodników trafił w poprzeczkę. Po 10 minutach Unia odpowiedziała. Pierwszą okazję zmarnował Tomasz Kolus, a później piłka strzelona głową Patryka Pomianowskiego minęła bramkę gospodarzy. W drugiej połowie zarysowała się lekka przewaga Unitów. W 50 minucie w przedpolu powstało zamieszanie i próbę strzelenia gola podjął najpierw Michał Czaplarski, następnie znowu Patryk Pomianowski i Patryk Bojańczyk. Natomiast Maciej Wyszogrodzki miał znakomitą sytuację w 67 minucie, jednak mocny strzał okazał się minimalnie niecelny. Ostatecznie w 86 minucie Krzysztof Wojciechowski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzelił gola głową. Obecnie Unici mają 8 punktów przewagi nad Ner Poddębice i 13 nad trzecią w tabeli Wartą Działoszyn. Do końca sezonu pozostało do rozegrania 8 meczów.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!




